Kartonové škrabadlo pro kočky od Happy Claw

Kartonová škrabadla Happy Claw vyrábíme s ohledem na potřeby mazlíčků a životní prostředí. K výrobě nás přivedla vlastní kočičí smečka, která ráda demolovala nábytek a sisalových škrabadel si moc nevšímala. Proč? Broušení drápků přeci potřebují. Později se ukázalo, že preferují měkčí materiál, jakým je právě karton. Drápky jím snáze projíždí a nezasekávají se. A nábytek je ušetřen.

Škrabadlo XL - HappyClaw

Víme, co vyrábíme, a jak to dělat dobře

Ne každá kočka se naučí na klasické sisalové škrabadlo, které pro ni může být dokonce nepříjemné. Roky soužití s kočičími tvory, poničený nábytek od škrábání, a zkušenosti ve zpracováním kartonu daly vzniknout nápadu. Kartonová škrabadla jsme navrhli tak, aby se o ně drápky dobře a pohodlně brousily, a zároveň sloužila i jako místo odpočinku. Tomu je uzpůsobena konstrukce škrabadla i jeho výška, která izoluje od studené podlahy.

Škrabadlo testují kočky všeho druhu

Škrabadlo už otestovalo nespočet klientů a k údivu všech mělo stejné výsledky. Dříve demolovaný nábytek je nyní ušetřen, a že někdy sloužil jako nedobrovolné škrabadlo i několik let. Povrch škrabací plochy je vhodný pro těžké kočky i ty nejmenší. Výhodou je, že se konstrukce škrabadla nemění, takže i když dojde v některém místě k opotřebení, bude stejně efektivní. Díky rozložení váhy nemůže být škrabadlo zlomeno či poškozeno ani těžkou kočkou.

Škrabadla HappyClaw

Slouží i jako odpočívadlo pro kočky

Kočky milují krabice, menší prostory a vyvýšená místa, která jim poskytují skrýš nebo přehled o okolí. Na kartonovém škrabadle rády lebedí všelijak velké kočky a rozhlíží se po okolí ...a když na ně padne únava, slouží kartonové škrabadlo Happy Claw i jako pelíšek. 

- Malé kartonové škrabadlo velikosti M (340x260x70 mm)

- Středně velké kartonové škrabadlo velikosti L (440x340x70 mm)

- Velké kartonové škrabadlo velikosti XL (560x300x70 mm)

Díky třem různým velikostem bude vždy odpovídat vzrůstu a potřebám vašeho mazlíčka. Výška škrabadla byla navržena tak, aby v zimě dobře izolovalo od studené podlahy, zatímco v létě poslouží jako „větrání“ díky průduchům, které jsou skrze celou konstrukci.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení